اخبار

با اعلام فراخوان جشنواره: شرایط شرکت در چهارمین جشنواره آواها و نواهای رضوی اعلام شد

با اعلام فراخوان جشنواره: شرایط شرکت در چهارمین جشنواره آواها و نواهای رضوی اعلام شد
با اعلام فراخوان جشنواره شرایط شرکت در چهارمین جشنواره آواها و نواهای رضوی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و ستاد خبری چهارمین جشنواره آواها و نواهای رضوی؛ محمد حسین اسماعیلی معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران درباره شرایط شرکت در چهارمین جشنواره آواها و نواهای رضوی گفت: شرکت کنندگان و هنرمندان سراسر کشور بر اساس فراخوان اعلام شده فقط می توانند در یکی از بخش های جشنواره شامل بخش آواهای رضوی و یا بخش نواهای رضوی شرکت نمایند. همچنین تمامی هنرمندان می بایستی آثار خود را بدون ضبط حرفه ای و به شکل تصویری و به صورت پست سفارشی به دبیرخانه جشنواره ارائه نمایند.

اسماعیلی افزود: نوآوری در محتوای آثار ارسالی از سوی هنرمندان، مورد توجه هیئت انتخاب و داوران جشنواره خواهد بود.  شرکت کنندگان می بایست پس از ثبت نام در پرتال جشنواره به آدرس Tehran.shamstoos.ir  و دریافت کد رهگیری ، اثر خود را در قالب DVD به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

جانشین دبیر جشنواره آواها و نواهای رضوی ادامه داد: آثار شرکت کنندگان نباید در جشنواره های مشابه منطقه ای و یا ملی حائز رتبه شده باشند. همچنین حداقل تعداد اعضای گروه ها در بخش های گروهی 2 نفر و حداکثر 6  نفر می باشد.

معاون هنری سینمایی در پایان یادآور شد: علاقه مندان و هنرمندان عزیز می توانند برای دریافت فراخوان و شرکت در جشنواره به وبگاه جشنواره به نشانی Tehran.shamstoos.ir   و یا پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران مراجعه نمایند.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۱۵:۵۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.