اخبار

مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره آواها و نواهای رضوی تمدید نمی شود./ 30 خرداد آخرین مهلت

مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره آواها و نواهای رضوی تمدید نمی شود./ 30 خرداد آخرین مهلت
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گفت: 30 خرداد ماه 98 آخرین مهلت برای ارسال آثار به چهارمین جشنواره آواها و نواهای رضوی است و این مهلت تمدید نمی شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران؛ محمدحسین اسماعیلی معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با بیان این مطلب، افزود: در حال حاضر 4 سال است که در حوزه فرهنگ رضوی بستر تولید آثار موسیقایی فراهم شده و این جشنواره شور و شوقی بین هنرمندان ایجاد کرده است.

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران؛ تولید آثار موسیقایی در فرهنگ رضوی، حمایت از هنرمندان دراین زمینه، اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت فرهنگی مرتبط با سیره اهل بیت(ع) و امام رضا(ع)، تکریم و گرامیداشت تولیدکنندگان آثار در این حوزه و کمک به تولید آثار فاخر را از اهداف بزگراری جشنواره عنوان کرد.

وی ابراز امیدواری کرد که گنجینه آثار موسیقی مرتبط با سیره رضوی تولید شود.اسماعیلی با بیان اینکه اختتامیه چهارمین جشنواره آواها و نواهای رضوی 15 تیر ماه امسال و در دهه کرامت برگزار         می شود؛ تأکید کرد: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره 30 خردادماه تعیین شده و این مهلت امکان تمدید ندارد.

 اسماعیلی با اشاره به ویِژگی های این جشنواره اظهار کرد: این جشنواره محدود و سالنی نیست و کاملاً مردمی است و گروه های برگزیده با حضور در شهرستان های استان تهران در طول دهه کرامت اجرای برنامه خواهند داشت.

وی، داشتن رویکرد بین المللی و حضور گروه هایی موسیقی از کشورهای افغانستان، قزاقستان، آذربایجان و ترکیه را از دیگر ویژگی های این جشنواره عنوان کرد.
به گفته اسماعیلی هنرمندان برای ثبت نام و اطلاع از جزئیات جشنواره می توانند به آدرس اینترنتی tehran.shamstoos.ir  مراجعه کنند.

۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.