اخبار

ارسال ۲۷۵ اثر به چهاردهمین جشنواره بین‌المللی شعر رضوی در آذربایجان‌غربی

ارسال ۲۷۵ اثر به چهاردهمین جشنواره بین‌المللی شعر رضوی در آذربایجان‌غربی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی از ارسال ۲۷۵ اثر به دبیرخانه چهاردهمین جشنواره بین‌المللی شعر رضوی به زبان ترکی آذری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، حجت‌الاسلام‌ ناصر خدایاری در اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین‌المللی شعر رضوی به زبان ترکی آذری، با اشاره به اینکه تلاش می‌شود این جشنواره هر سال نسبت به سال‌های گذشته بهتر برگزار شود، اظهار کرد: امسال ۲۷۵ اثر به دبیرخانه چهاردهمین جشنواره شعر رضوی ارسال شد.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد ۲۴۰ اثر داخلی و ۳۵ اثر خارجی بوده است، ادامه داد: امسال بیشتر از آنکه به تعداد آثار اهمیت دهیم، تلاش شده تا به کیفیت آثار اهمیت داده شود و از این‌رو اگر با سال گذشته مقایسه کنیم، تعداد آثار کاهش یافته، اما عمق و کیفیت آثار بسیار افزایش یافته است.

خدایاری با اشاره به اینکه از کشورهای آذربایجان، عراق و ترکیه در این جشنواره شرکت کرده‌اند، تصریح کرد: آثار خارجی با دقت بیشتری داوری شده‌اند و داوران از سه استان آذربایجان‌غربی، اردبیل و تهران انتخاب شده بودند تا بدون تعصب داوری کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی در پایان تاکید کرد: باید بتوانیم از اخلاق و باورهای امام رضا(ع) در زندگی خود الگو بگیریم و امید است بتوانیم با برگزاری این جشنواره مکتب امام رضا(ع) را بیشتر به جهانیان نشان دهیم.

۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۱۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.